o nas

Rachkomp to biuro rachunkowe z sukcesem działające na polskim rynku od 2000 roku. Najlepszą rekomendacją i powodem do dumy są dla nas relacje, które tworzymy z naszymi klientami. Są one trwałe i oparte na pełnym zaufaniu. Zdajemy sobie sprawę z branej na siebie odpowiedzialności i zawsze staramy się działać w jak najlepszym interesie klienta.   

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, otwartych na potrzeby klientów i zaangażowanych w budowanie zasad elastycznej, opartej na zaufaniu współpracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców naszych usług, oferujemy różnorodny zakres i rozmaite formy współpracy.

   Zdarza się, że nasi Klienci zwracają się do nas z problemami wymagającymi konsultacji specjalistów spoza branży finansowo-księgowej, czasem też proszą nas o polecenie wykwalifikowanego prawnika, notariusza lub doradcy podatkowego. W takich przypadkach możemy powierzyć sprawę jednemu z naszych zaufanych partnerów biznesowych. Regularna współpraca z ich kancelariami gwarantuje szybkość, trafność i skuteczność proponowanych przez nas rozwiązań.

Posiadamy certyfikat Ministra Finansów upoważniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Jesteśmy małym, kameralnym biurem rachunkowym. Specjalizujemy się w usługach z zakresu księgowości i rozliczania płac na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw.

Nasze doświadczenie i otwartość na potrzeby klientów zjednały nam zaufanie zarówno firm rodzimych, jak i zagranicznych.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim satysfakcją naszych klientów. Poza standardową realizacją usług księgowych, klienci mogą zawsze liczyć na doradztwo w kwestiach finansowych, podatkowych i ogólno -biznesowych.

Najlepszą rekomendacją i powodem do dumy może być dla nas to, że relacje, które tworzymy z naszymi klientami są trwałe i oparte na pełnym zaufaniu. Zdajemy sobie sprawę z branej na siebie odpowiedzialności i zawsze staramy się działać w jak najlepszym interesie klienta.

Naszą misją jest przekraczanie standardowych granic usług świadczonych przez biura rachunkowe i zaoferowanie naszym klientom wyjątkowego i nowoczesnego wsparcia w biznesie. Wierzymy, iż nasi klienci oczekują od nas więcej niż comiesięcznego podania kwoty podatku. Kierujemy naszą ofertę w szczególności do klientów wymagających, dla których liczy się całościowy wgląd w sytuację firmy.

Dla nas liczy się każda firma. Mała i duża.
 

Nie prowadzimy jedynie dokumentacji księgowej ale jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Doradzamy, podpowiadamy, podsuwamy rozwiązania. Jesteśmy do dyspozycji i zawsze możesz u nas uzyskać rzetelną ocenę problemu i spojrzenie na daną sprawę z kilku stron.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

 

KONTAKT